Rekonštrukcie bytových jadier Nitra

Profil spoločnosti

Spoločnosť Bariak Stav s.r.o. je tu pre Vás.

Naša spoločnosť Vám garantuje efektivitu a profesionalitu práce na najvyššej úrovni za prijateľnú cenu. Zameriavame sa na kompetné rekonštrukcie bytov a rodinných domov v Nitre a okolí, vrátané exteriérov. Vykonávame búracie práce, stavebné práce, murárske práce, obklady, dlažby, montáž sadrokartónov, zatepľovanie fasád, maliarske a natieračské práce, stierky, montáž drevených a laminátových parkiet, vodoinštalácie a elektroinštalácie.

Radi s Vami prekonzultujeme Vaše požiadavky a na ich základe Vám vypracujeme cenovú kalkuláciu.

Hlavné činnosti

Rekonštrukcie

Zadajte nám Vaše požiadavky a my zrealizujeme rekonštrukciu podľa Vašich predstáv. Od vypratania starého nábytku a búracích prác, cez dovoz materiálov, všetky potrebné práce, všetku potrebnú komunikáciu v priebehu prác až po celkové vyčistenie a finálne odovzdanie.

Ušetríte si tak množstvo stresov, ktoré bežne pri rekonštrukciách vznikajú.

Stavebné práce

Stavebné práce vykonávame s profesionálnym týmom špecializovaným vo svojom odbore.

Vždy sa snažíme splniť všetky predstavy našich klientov a preniesť ich do našej práce.

Obklady a dlažby

Obkladačské práce zďaľeka niesú obyčajným lepením obkladov na stenu či dlaždíc na podlahu ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad.

Jednou z našich činností je profesionálna pokládka dlažieb, obkladanie kúpeľní, kuchýň a kompletné obkladačské práce či už v novostavbách alebo pri rekonštrukciách.

Sadrokartón

Vykonávame montáže sadrokartóveho systému pri rekonštrukciách bytov a domov ale aj v novostavbách.

Je pre nás samozrejmosťou realizovať diela v kvalite zodpovedajúcej predstavám investora a spĺňajúce požiadavky príslušných noriem.